ویزا شینگن

ویزا شینگن توریستی
ویزا شینگن توریستی

این روزها افراد زیادی به دنبال گرفتن ویزای شینگن هستند. ما در این مطلب قصد داریم به موضوع ویزای توریستی شینگن نگاهی بیاندازیم و مواردی مانند مزایا، شرایط و مدارک مورد نیاز و هزینه آن را بررسی کنیم. همان‎طور که می‎دانید ویزای شینگن بر چند نوع است و ویزای مولتی شینگن شکلی از ویزای C یا نوع ۳ است. یکی از انواع ویزاهای مولتی شینگن ویزای توریستی است و تعداد زیادی از ایرانیان توسط آن به حوزه شینگن وارد می‎شوند.

بیشتر
ویزا شینگن کاری
ویزا شینگن کاری

همان طور که از نام آن پیداست، ویزای کاری شینگن به نوعی ویزا گفته می‌شود که از سوی یک کشور مشخص عضو منطقه شینگن برای افرادی صادر می‌شود که فقط به قصد کار و تجارت به این منطقه سفر می‌کنند. صاحبان این نوع ویزا برای انجام امور تجاری خود نیازی به داشتن شهروندی کشور مقصد ندارند اما با این وجود ارائه مجوز کار در حوزه شینگن شرایط خاص خود را دارد. در این مقاله اطلاعات مفیدی درباره ویزای کار شینگن و هر آن چه لازم است در این باره بدانید آورده شده است.

بیشتر
ویزا شینگن تحصیلی
ویزا شینگن تحصیلی

شینگن در واقع به منطقه‌ای از اروپا گفته می‌شود که در حال حاضر شامل ۲۶ کشور است و در این منطقه تمام محدودیت‌های مرزی و تردد حذف شده است. از این رو سفر در آن‌ها برای اتباع این کشورها نیاز به پاسپورت ندارد و مانند تردد در مناطق درون‌مرزی بدون محدودیت است. اما افراد خارجی برای ورود به این منطقه نیازمند اخذ ویزای شینگن هستند.

بیشتر