مجله گردشگری

سفر به جزیره میکونوس
سفر به جزیره میکونوس

«ونیز کوچک»

بیشتر
راهنمای سفر به مسکو
راهنمای سفر به مسکو

مسکو برای اولین بار در سال 1147 ثبت شد و تبدیل به شهری پررونق و قدرتمند شد که به عنوان پایتخت دوک‌نشین بزرگ که نام خود را دارد، تبدیل شد. هنگامی که دوک‌نشین بزرگ مسکو به تزاروم روسیه تبدیل شد، مسکو همچنان به عنوان مرکز سیاسی و اقتصادی در بیشتر تاریخ تزاروم باقی ماند.

بیشتر
راهنمای سفر به چین
راهنمای سفر به چین

چین به عنوان یکی از اولین تمدن های جهان در حوضه حاصلخیز رودخانه زرد در دشت چین شمالی ظهور کرد. شواهد باستان شناسی نشان می دهد که انسان های اولیه 2.25 میلیون سال پیش در چین ساکن شده اند. چین در بیشتر دو هزاره از قرن اول تا نوزدهم یکی از برترین قدرت های اقتصادی جهان بود.

بیشتر
راهنمای سفر به بارسلونا
راهنمای سفر به بارسلونا

بارسلونا، از جمله شهرهایی است که در زمینه گردشگری شهرت جهانی دارد. این شهر مهم‌ترین بندر کشور اسپانیاست و در حاشیه دریای مدیترانه قرار دارد. در هر گوشه شهر بارسلونا می‌توانید بهترین آثار هنری و معماری جهان را پیدا کنید، بناهای تاریخی که توسط بهترین معماران جهان ساخته شده‌اند.

بیشتر
راهنمای سفر به استانبول
راهنمای سفر به استانبول

کسی که می‌خواهد سفری به استانبول داشته باشد، داشتن یک راهنمای سفر به استانبول می‌تواند سودمند باشد. چون اطلاعات فشرده از سفر و زندگی در این شهر را به گردشگران و مسافران عرضه می‌کند. پس پیش از سفر به استانبول، شهر زیبای آسیا و اروپا، راهنمای سفر به استانبول را بخوانید.

بیشتر