بورسیه تحصیلی در نیوزلند

نیوزلند کشوریست که در غرب اقیانوس آرام قرار گرفته است. مساحت این کشور، 268 هزار کیلومتر مربع است و طبق آمار، 74 درصد از جمعیت این کشور، اروپایی می باشند. نیوزلند جزو دسته کشورهای توسعه یافته محسوب می شود.

۱۴۰۱ يکشنبه ۴ ارديبهشت
856 بازدید
بورسیه تحصیلی در نیوزلند

نیوزلند کشوریست که در غرب اقیانوس آرام قرار گرفته است. مساحت این کشور، 268 هزار کیلومتر مربع است و طبق آمار، 74 درصد از جمعیت این کشور، اروپایی می باشند. نیوزلند جزو دسته کشورهای توسعه یافته محسوب می شود و در زمینه سلامت، آموزش، کیفیت زندگی و دفاع از حقوق بشر، طی سال های اخیر پیشرفت های چشم گیری داشته است. اقتصاد کشور نیوزلند در زمینه کشاورزی و صادرات محصولات کشاورزی، دارای پیشرفت چشم گیری بوده و صنعت جذب توریست نیز یکی از ارکان بزرگ اقتصادی نیوزلند را تشکیل می دهد. نیوزلند از لحاظ آب و هوایی، دارای آب و هوای معتدل بوده و در اغلب روزهای سال، سرد و بارانی است. این کشور همچنین زیستگاه گونه های متعدد جانوری می باشد.

نیوزلند از لحاظ اقتصادی در وضعیت خوبی قرار گرفته است و همین امر باعث شده تا افراد زیادی قصد تحصیل و کار در این کشور را داشته باشند. با توجه به این که تحصیل در این کشور می تواند به همراه اخذ بورسیه تحصیلی باشد، در مباحث بعدی در مورد شرایط تحصیل و دریافت بورسیه تحصیلی نیوزلند، توضیحات کاملی خواهیم داد.

 

 

بورسیه تحصیلی
این امکان برای اشخاصی که سابقه تحصیلی خوبی دارند فراهم است که با ارائه سوابق تحصیلی خود، بورسیه تحصیلی نیوزلند را دریافت نمایند. البته این موضوع، بستگی به شرایط شخص و سابقه تحصیلی وی دارد. یکی از مهم ترین ارکان بورسیه تحصیلی نیوزلند، نمرات بالا و معدل خوب است. همچنین شخص می بایست مقالات ISI داشته و از سطح زبان خوبی برخوردار باشد. در این صورت افراد می توانند جهت دریافت بورسیه تحصیلی درخواست دهند. در ضمن، بورسیه تحصیلی انواع مختلفی دارد و بسته به نوع آن، شخص می تواند کمک هزینه تحصیلی دریافت کرده و یا کل هزینه های دانشگاه را به علاوه مقداری برای هزینه های زندگی خود دریافت نماید. از دیگر ارکان و شرایط مورد نیاز، تعهد افراد به کار در این کشور به مدت 2 سال پس از پایان تحصیل خود می باشد. در این شرایط افراد می توانند جهت دریافت بورسیه تحصیلی نیوزلند درخواست دهند.